Badrumsmatta Kleine Wolke Malena
fr.697 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Malena
697 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumsmatta Kleine Wolke Malena i 100% polyakryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme. Välj mellan olika färger och storlekar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Malena i 100% polyakryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme. Välj mellan olika färger och storlekar.
Instruktioner
Tvätta din badrumsmatta i maskin 40 grader och torktumla gärna. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita badrumsmattor.
Tvätta din badrumsmatta i maskin 40 grader och torktumla gärna. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita badrumsmattor.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Färg | Blå, Grön, Rosa, Rost |
| Mått | 50x60, 60x90, 70x120 cm |
| Bredd | 50, 60, 70 cm |
| Längd | 60, 90, 120 cm |
| Material | 100% Akryl |
| Serie | Malena |
| Typ | Badrumsmatta |
| Vikt | 0,62, 1,04, 1,45 kg |
