



Badrumsmatta Kleine WolkeMarcoFärg: Grön, 50x60 cm
Rek. pris 821 kr
!
493 kr 532 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Grön
Storlek (cm)

Marco
Färg: Grön, 50x60 cm 493 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Badrumsmatta från Kleine Wolke i 100% akryl.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Lugghöjd: 20mm
Lugghöjd: 20mm
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
|---|---|
| Art.Nr. | 9184612433 |
| Färg | Grön |
| Storlek | 50x60 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 60 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | 100% Polyester |
| Serie | Marco |
| EAN-nr | 4004478353190 |






