



Badrumsmatta Kleine WolkeNicoMått: 50x60, Färg: Blå
Rek. pris 385 kr
!
247 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Blå
Mått (cm)

Nico
Mått: 50x60, Färg: Blå 247 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Badrumsmatta Nico ingår i Kleine Wolkes Eco Care-sortiment. Mattan är tillverkad i garn av återvunnen polyester. Den har halkskyddad baksida och tål golvvärme.
Välj mellan olika färger och storlekar.
Tvättråd
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, gäller även vita mattor. Kan torktumlas på låg temperatur.
Tvättråd
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, gäller även vita mattor. Kan torktumlas på låg temperatur.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
|---|---|
| Art.Nr. | 9202746433 |
| Färg | Blå |
| Mått | 50x60 cm |
| Längd | 60 cm |
| Längd | 600 mm |
| Vikt | 0,44 kg |
| Material | Polyester |
| Serie | Nico |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Bredd | 500 cm |
| EAN-nr | 4004478357112 |






