Badrumsmatta Kleine Wolke Ocean
fr.549 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ocean
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badrumsmatta Ocean i 100% polyakryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme. Välj mellan olika färger och storlekar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Ocean i 100% polyakryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme. Välj mellan olika färger och storlekar.
Tvätta din badrumsmatta i maskin på 40 grader och torktumla gärna. Använd kulörtvättmedel vid tvätt, detta gäller även vita badrumsmattor.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Färg | Beige, Blå, Brun, Grå, Grön, Gul, Röd |
| Mått | 55x65, 60x100, 70x120 cm |
| Material | 100% Akryl |
| Serie | Ocean |
| Typ | Badrumsmatta |
| Längd | 65, 100, 120 cm |
| Bredd | 55, 60, 70 cm |
| Vikt | 1, 0,7, 1,5 kg |
