Badrumsmatta Kleine Wolke RelaxAntracit, 100x60 cm
Rek. pris 1 313 kr
899 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antracit
Mått:
100x60 cm

Relax
Antracit, 100x60 cm
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Tram i 100% akryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Lugghöjd: 30mm
Lugghöjd: 30mm
Recensioner
CarinaVerifierad köpare
för 1 månad sedanSnygg och mjuk ,lyxig
+ flott
- Finns ej
Charlotta KVerifierad köpare
för 4 månader sedanUnderbar tjock kvalitet! Har haft en rund o samma märke i 20 år som fortfarande är lika fin.
+ Tjock o mjuk matta
Irene AVerifierad köpare
för 2 år sedanGillar blått och passar perfekt där den nu huserar. Snabb leverans Tack
DagVerifierad köpare
för 4 år sedanKöpte denna till toalettrummet eftersom vi sedan länge har en likadan i badrummet och vet att den är mycket bra.
Jim OVerifierad köpare
för 6 år sedanHärligt mjuk och tjock badrumsmatta. Håller i många, många år. Dock får den inte tvättas för varmt. Absolut inte 90 grader.
JB EastVerifierad köpare
för 7 år sedanLite dyr badrumsmatta men värd varenda krona. Mjuk och tjock och håller passformen väldugt bra.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5405901360 |
| Färg | Antracit |
| Mått | 100x60 cm |
| Typ | Badrumsmatta |
| Tjocklek | 30 mm |
| Material | Akryl |
| Längd | 100 cm |
| Form | Rektangulär |
| Bredd | 60 cm |
| Serie | Relax |
| Mönster | Enfärgad |
| EAN-nr | 4004478106451 |

