
Badrumsmatta Kleine WolkeRelaxPacific, 100x60 cm
873 kr1 379 kr
Spara 37 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Pacific
Mått (cm)
Beskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Tram i 100% akryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Lugghöjd: 30mm
Lugghöjd: 30mm
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
|---|---|
| Art.Nr. | 5405663360 |
| Färg | Pacific |
| Mått | 100x60 cm |
| Mönster | Enfärgad |
| Längd | 100 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Akryl |
| Form | Rektangulär |
| Serie | Relax |
| Tjocklek | 30 mm |
| EAN-nr | 4004478201507 |













