Badrumsmatta Kleine Wolke Seattle55x65 cm, Natur
Rek. pris 744 kr
527 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur
Mått (cm):
65x55
Beskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Seattle i 100% polyester.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor. Halkskyddad med naturlatex, bör ej läggas på nylagda pvc golv pga risk för missfärgning. Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Lugghöjd: 25mm
Lugghöjd: 25mm
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 4071202539 |
| Färg | Natur |
| Mått | 65x55 cm |
| Längd | 65 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Tjocklek | 25 mm |
| Material | Polyester |
| Form | Rektangulär |
| Serie | Seattle |
| Mönster | Enfärgad |
| EAN-nr | 4004478264519 |

