
Badrumsmatta Kleine WolkeSintra
fr. 843 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Mått (cm)
Beskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Sintra i 100% polyakryl har en undersida med halkskydd och är lämplig för golvvärme. Välj mellan olika färger och storlekar.
Instruktioner
Tvätta din badrumsmatta i maskin vid 40 grader och torktumla gärna. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor.
Tvätta din badrumsmatta i maskin vid 40 grader och torktumla gärna. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
|---|---|
| Färg | Grön, Natur |
| Mått | 55x65, 60x90, 70x120 cm |
| Material | 100% Akryl |
| Serie | Sintra |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Längd | 65, 90, 120 cm |
| Bredd | 55, 60, 70 cm |
| Vikt | 1, 0,7, 1,5 kg |


