Badrumsmatta Kleine Wolke TramFärg: Blå, 60x100 cm
Rek. pris 955 kr
609 kr
538 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå
Storlek:
60x100 cm

Tram
Färg: Blå, 60x100 cm
538 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Tram i 100% akryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Lugghöjd: 20/15mm
Lugghöjd: 20/15mm
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 9189783360 |
| Färg | Blå |
| Storlek | 60x100 cm |
| Material | 100% Akryl |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 100 cm |
| Längd | 1000 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Typ | Badrumsmatta |
| Serie | Tram |
| EAN-nr | 4004478352964 |




