Badrumsmatta Kleine Wolke TramFärg: Caramel, Mått: 70x120 cm
Rek. pris 1 527 kr
935 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Caramel
Storlek (cm):

Tram
Färg: Caramel, Mått: 70x120 cm
935 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Tram i 100% akryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme.
Välj mellan olika färger och storlekar.
Tvättråd
Tvättas i 40 grader på skontvättprogram med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor!
Tvättråd
Tvättas i 40 grader på skontvättprogram med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor!
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 9189256225 |
| Färg | Caramel |
| Mått | 70x120 cm |
| Längd | 120 cm |
| Material | Polyacryl |
| Bredd | 700 cm |
| Längd | 1200 mm |
| Vikt | 1,68 kg |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Serie | Tram |
| EAN-nr | 4004478352780 |


