



Badrumsmatta SoremaNew PlusTurkos, 120x70 cm
1 186 kr1 483 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Turkos
Mått (cm)

New Plus
Turkos, 120x70 cm1 186 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
New Plus badrumsmatta i högklassig 100% bomull (1800 gr/m2). Vändbar, med två olika mönster. Tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Vändbar med 2 olika mönster.
Lugghöjd: 18/15mm
Lugghöjd: 18/15mm
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Sorema |
|---|---|
| Art.Nr. | 110798121995 |
| Färg | Turkos |
| Mått | 120x70 cm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Material | 100% Bomull |
| Mönster | Enfärgad |
| Serie | New Plus |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| EAN-nr | 5602488187379 |























