Badrumsmatta Sorema RibbonFärg: Grön, Storlek: 50x80 cm
Rek. pris 550 kr
524 kr
440 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön

Ribbon
Färg: Grön, Storlek: 50x80 cm
440 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ribbon är en duschmatta i högklassig 100% bomull (1100 gr/m2). Ribbon är snabbtorkande med halkskyddad baksida.
Produkten tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Varumärke
SoremaBeskrivning
Ribbon är en duschmatta i högklassig 100% bomull (1100 gr/m2). Ribbon är snabbtorkande med halkskyddad baksida.
Produkten tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Sorema |
| Art.Nr. | 111570123863 |
| Färg | Grön |
| Mått | 80x50 cm |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Material | Bomull |
| Mönster | Enfärgad |
| Serie | Ribbon |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| EAN-nr | 5602488313891 |
