Badrumsmatta Sorema RibbonFärg: Vit, Storlek: 50x80 cm
550 kr
440 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Ribbon
Färg: Vit, Storlek: 50x80 cm
440 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ribbon är en duschmatta i högklassig 100% bomull (1100 gr/m2). Ribbon är snabbtorkande med halkskyddad baksida.
Produkten tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Varumärke
SoremaBeskrivning
Ribbon är en duschmatta i högklassig 100% bomull (1100 gr/m2). Ribbon är snabbtorkande med halkskyddad baksida.
Produkten tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Lugghöjd: 5mm
Lugghöjd: 5mm
Egenskaper
| Varumärke | Sorema |
| Art.Nr. | 111570120003 |
| Färg | Vit |
| Mått | 80x50 cm |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Material | Bomull |
| Mönster | Enfärgad |
| Serie | Ribbon |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| EAN-nr | 5602488292356 |
