Badrumsmatta Spirella Highland Round
fr.480 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Highland Round
480 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Badrumsmatta Spirella Highland Round är en supermjuk badrumsmatta i microfiber 100 % polyester.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.19959S |
| Färg | Beige, Grå, Grön, Ljusblå, Mörkgrön, Saffran, Svart, Vit |
| Mått | ø 60 cm |
| Material | Microfiber Polyester 100% |
| Mönster | Enfärgad |
| Serie | Highland |
| Form | Rund |
| Typ | Badrumsmatta |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |

