Frotté Borganäs of Sweden Basic 65x130 cmBrun
195 kr
99 krSpara 49 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brun

Basic 65x130 cm
Brun
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Borganäs of SwedenBeskrivning
Slät frotté från Borganäs of Sweden med snygga bårder. Finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Borganäs of Sweden |
| Art.Nr. | 1100419 |
| Färg | Brun |
| Mått | 65x130 cm |
| Längd | 130 cm |
| Vikt | 0,34 kg |
| Bredd | 65 cm |
| Material | Bomull |
| Serie | Basic |
| Typ | Handduk |
| EAN-nr | 7340153326576 |





