Frotté Borganäs of Sweden Stripe 30x50 cm
fr.49 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stripe 30x50 cm
49 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Borganäs of SwedenBeskrivning
Kraftig randvävd frotté från Borganäs of Sweden. Finns i olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Borganäs of Sweden |
| Färg | Gammelrosa, Grå, Grön, Ljung, Marinblå, Sand, Svart, Turkos, Vit |
| Längd | 50 cm |
| Material | 100% bomull |
| Serie | Stripe |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 30 cm |
| Certifiering | OEKO-TEX, Certifikatnr: 12.HBD.05234, OEKO-TEX, Certifikatnr: 12.HBD.07791 |

