Handduk Lexington Hotel Vit-Beige70x130 cm
Rek. pris 595 kr
581 kr
469 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x130 cm

Hotel Vit-Beige
70x130 cm
469 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduk Lexington Hotel i 100% bomullsfrotté är en mjuk handduk med god absorptionsförmåga precis som på ett hotell. Handduken är enfärgad och passar därmed flera olika badrumsinredningar. Lexingtons logga i ena kanten. En lyxig handduk med en riktigt hotellkänsla.
Varumärke
LexingtonBeskrivning
Handduk Lexington Hotel i 100% bomullsfrotté är en mjuk handduk med god absorptionsförmåga precis som på ett hotell. Handduken är enfärgad och passar därmed flera olika badrumsinredningar. Lexingtons logga i ena kanten. En lyxig handduk med en riktigt hotellkänsla.
Skötselråd
- Varm tvätt (40°)
- Använd inte blekmedel
- Torktumlas vid låg temperatur
- Stryk med låg temperatur
- Varm tvätt (40°)
- Använd inte blekmedel
- Torktumlas vid låg temperatur
- Stryk med låg temperatur
Egenskaper
| Varumärke | Lexington |
| Art.Nr. | 502983-01 |
| Färg | Vit/Beige |
| Mått | 70x130 cm |
| Material | Bomull |
| Tillverkarens Art.Nr. | 100821001620-TW30 |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 130 cm |
| Typ | Handduk |
| Serie | Hotel Collection |
| EAN-nr | 7321301434244 |


