Handduk Sorema New PlusVit, 50x30 cm
Rek. pris 77 kr
59 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Mått:
50x30 cm

New Plus
Vit, 50x30 cm
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

New Plus frotté i högklassig 100% kammad bomull, (580 gr/m2). Frottén har utmärkt absorberande egenskaper. Färgerna bleks inte. Hängband ton i ton med handduken. Tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Varumärke
SoremaBeskrivning
New Plus frotté i högklassig 100% kammad bomull, (580 gr/m2). Frottén har utmärkt absorberande egenskaper. Färgerna bleks inte. Hängband ton i ton med handduken. Tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Maskintvätt 60 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp.
Recensioner
Marika RVerifierad köpare
för 4 månader sedanfärgen stämde inte alls, den var mer blå än grön. Valde handduken pga fin färg men den stämde inte alls.
AnnikaVerifierad köpare
för 4 år sedanTycker att dessa handdukar är av bra kvalitet. Många fina färger att välja mellan.
+ Bra kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Sorema |
| Art.Nr. | 140807120003 |
| Färg | Vit |
| Mått | 50x30 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Handdukar |
| Längd | 50 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Serie | New Plus |
| EAN-nr | 5602488135974 |



