Konstfäll House Nordic LambskinGrå, 85x50 cm
473 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå
Längd:
85 cm

Lambskin
Grå, 85x50 cm
473 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Konstfäll från House Nordic.
Konstgjorda lammskinn i grått. 50x85 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981133 |
| Färg | Grå |
| Längd | 85 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Mått | 50x85 cm |
| Typ | Konstfäll |
| Material | Polyester |
| Höjd | 6,5 cm |
| Form | Asymmetrisk |
| Serie | Lambskin |
| EAN-nr | 5713917003853 |

