Konstgjord Skinnmatta D-sign Konstgjord Fårskinn Virba
fr.915 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Konstgjord Fårskinn Virba
915 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta från D-sign. Den mjuka ytan garanterar behaglig komfort och känns som äkta kaninpäls.
Det vanliga utseendet matchar både moderna och klassiska möbler - mattan kan integreras i alla hem. Komplettera din bostadsyta eller lägg mattan som en mysig golvbeläggning framför spisen. Njut av den behagliga känslan med denna matta från Arte Espina. En rygg i bomull stärker mattan. Modellen kan också läggas ut på golv med golvvärme.
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material Lugg: Mikropolyester
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handtuftad
- Material Lugg: Mikropolyester
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Längd | 90 cm |
| Material | Mikrofiberpolyester |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 3,5 cm |
| Typ | Konstgjord Skinnmatta |
| Bredd | 60 cm |
| Mått | 90x60 cm |
| Färg | Creme, Grå, Rosa, Svart, Vit |

