Stolsdyna House Nordic Konstskinn Ø35 cmNatur
423 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur

Konstskinn Ø35 cm
Natur
423 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Stolsdyna i konstgjort lammskinn. Mått: Ø35 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981140 |
| Färg | Natur |
| Höjd | 6,5 cm |
| Längd | 35 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Stolsdyna |
| Bredd | 35 cm |
| EAN-nr | 5713917002115 |


