Stolsdyna House Nordic Konstskinn Ø35 cmBrungrå
469 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brungrå
Förväntas åter i lager 2026-08-14
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Stolsdyna i konstgjort lammskinn. Mått: Ø35 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981142 |
| Färg | Brungrå |
| Höjd | 6,5 cm |
| Längd | 35 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Stolsdyna |
| Bredd | 35 cm |
| EAN-nr | 5713917002344 |

