Stolsdyna House Nordic KonstskinnGrå
469 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Konstskinn
Grå
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Stolsdyna från House Nordic.
Stolsdyna i konstgjort lammskinn. Mått: Ø40 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981155 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 6,5 cm |
| Längd | 40 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Stolsdyna |
| Bredd | 40 cm |
| EAN-nr | 5713917003792 |

