Stolsdyna House Nordic LammskinnSvart
549 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Förväntas åter i lager 2026-08-14
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Stolsdyna från House Nordic.
Lammskinnssits i svart\nØ35 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981014 |
| Typ | Stolsdyna |
| Material | Äkta lammskinn |
| Bredd | 35 cm |
| Längd | 35 cm |
| Höjd | 5 cm |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 5713917004737 |

