Pläd Venture Home Tilly
fr.315 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tilly
315 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Tilly är perfekt för dig som ofta vill vira in dig i en riktigt mjuk och gosig pläd hemma i soffan eller i fåtöljen! Tilly är tillverkad i polyester och bomulls om gör att den håller värmen samtidigt om den är mjuk och len mot huden. Pläden finns i två olika kulörer och är den perfekta inredningsdetaljen hemma för att få till den där mysig a känslan!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Tilly är perfekt för dig som ofta vill vira in dig i en riktigt mjuk och gosig pläd hemma i soffan eller i fåtöljen! Tilly är tillverkad i polyester och bomulls om gör att den håller värmen samtidigt om den är mjuk och len mot huden. Pläden finns i två olika kulörer och är den perfekta inredningsdetaljen hemma för att få till den där mysig a känslan!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Mörkgrå |
| Bredd | 130 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Pläd |
| Serie | Tilly |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 130x170 cm |
