Pläd Venture Home AllyMörkgrå
Rek. pris 325 kr
309 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörkgrå

Ally
Mörkgrå
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Mysig pläd i glansigt chenille och polyestermaterial.
Skötselråd: Maskintvätt 30 grader, hängtorka.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15947-205 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 130 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Typ | Pläd |
| Serie | Ally |
| Mått | 130x170 cm |
| Djup | 5 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350133235880 |








