Ullmatta Svanefors DylanMått: 60x90 cm
1 499 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
60x90 cm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dylan är en ullmatta som är tvättad vilket ger den ett levande utseende. Viss fällning är normalt för nya mattor och avtar efter tid. Vädra gärna mattan då och då och dammsug med låg effekt vid behov. Vid fläckar rådfråga professionell mattvätt. 100% Ull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Dylan är en ullmatta som är tvättad vilket ger den ett levande utseende. Viss fällning är normalt för nya mattor och avtar efter tid. Vädra gärna mattan då och då och dammsug med låg effekt vid behov. Vid fläckar rådfråga professionell mattvätt. 100% Ull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1479-91-124 |
| Färg | Beige |
| Mått | 60x90 cm |
| Längd | 900 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Ullmatta |
| Serie | Dylan |
| Vikt | 1,3 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7332623418034 |




