Friezematta D-sign Roncry Steg Flerfärgad
fr.1 559 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Roncry Steg Flerfärgad
1 559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Attraktiv matta från D-sign med vintage charm. Tack vare den tidlösa, men samtidigt moderna designen, kan mattan integreras i många inredningsstilar.
Varumärke
D-signBeskrivning
Attraktiv matta från D-sign med vintage charm. Tack vare den tidlösa, men samtidigt moderna designen, kan mattan integreras i många inredningsstilar.
Den mjuka, korsvävda mattan garanterar komfort och skapar en mysig atmosfär i ditt hem. Rum med trägolv är en idealisk plats att placera den nya mattan med vintage charm. Mattan är förstärkt med en bomullsrygg. Kan även placeras i rum med golvvärme.
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material Lugg: Polypropylen/Polyester
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material Lugg: Polypropylen/Polyester
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Beige |
| Mått | 170x120, 230x160, 290x200 cm |
| Bredd | 120, 160, 200 cm |
| Längd | 170, 230, 290 cm |
| Material | Polypropylen/Polyester |
| Typ | Friezematta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,6 cm |
