
Välj Mått (cm)
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Indie Nature från KM Carpets är en handvävd matta. Mattan är vävd i jute samt polyesterblandning. Indie Nature har även en vit board som avslut i kortändarna. Material: 80% Jute 20% Polyester.
Eftersom mattan är handvävd så kan små avvikelser i mönster, färg och storlek förekomma, detta gör att alla handvävda mattor blir personliga och unika.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
|---|---|
| Färg | Natur |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 300 cm |
| Material | Jute/Polyester |
| Produkttyp | Jutematta |
| Serie | Indie |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,2 cm |
