Handvävd matta D-sign Dardiport120x170 cm, Beige
7 145 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Beige
Mått (cm):
170x120
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Subtil naturlig matta från D-sign. Tack vare den subtila färgen kan mattan integreras i valfri inredningsstil, oavsett om du föredrar klassiska eller moderna möbler.
Varumärke
D-signBeskrivning
Subtil naturlig matta från D-sign. Tack vare den subtila färgen kan mattan integreras i valfri inredningsstil, oavsett om du föredrar klassiska eller moderna möbler.
Tack vare den silkeslena looken och det fläckiga utseendet skapar mattan en enkel elegans som omedelbart överförs till miljön. Ändå passar mattan diskret in i rummet. Den tätvävda mattan av naturmaterial är inte bara robust utan också väldigt lättskött. Mattan kan användas utan problem i rum med golvvärme. En bomullsrygg förstärker högen.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Lyocell (Tencel)
- Material Baksida: Bomull
OBS! Mattans faktiska färg kan skilja sig från bilderna. På grund av det naturliga materialet och det manuella arbetet kan det finnas avvikelser på upp till 30% i form, färg och storlek.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Lyocell (Tencel)
- Material Baksida: Bomull
OBS! Mattans faktiska färg kan skilja sig från bilderna. På grund av det naturliga materialet och det manuella arbetet kan det finnas avvikelser på upp till 30% i form, färg och storlek.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48811055 |
| Färg | Beige |
| Mått | 170x120 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Lyocell |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,3 cm |
| EAN-nr | 7350115002790 |


