
Handvävd matta D-signPrelar Ham
fr.1 734 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Mått (cm)
Beskrivning
Ullmatta från D-sign i etnisk look. Den fantastiska färgen och det högkvalitativa materialet i 100% bomull ger denna plattvävda mattan en individuell stil.
Denna ullmatta ger attraktiva accenter i varje rum. Mattan är dessutom handgjord, vilket innebär att du får en helt unik matta! Den mjuka mattan värmer hela rummet, tack vare ullens värmeisolerande egenskaper, även på kalla brickor och i svala hörn. Samtidigt är mattan stilfull med en harmoniskt samordnade färger. Den drömliknande ullmattan skyddar känsliga golv.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Bomull
Naturliga produkter kan avvika upp till 30% i färg och form från bilden.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Bomull
Naturliga produkter kan avvika upp till 30% i färg och form från bilden.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
|---|---|
| Färg | Blå, Elfenben, Grå |
| Mått | 170x120, 230x160, 290x200 cm |
| Bredd | 120, 160, 200 cm |
| Längd | 170, 230, 290 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,8 cm |



