Handvävd matta D-sign Unpidsgre Damshi80x150 cm, Sand
1 595 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sand
Mått (cm):
150x80
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Flatvävd matta från D-sign. De tvättade elementen i underbart kontrasterande färger är kännetecknet för vintagemattan.
Varumärke
D-signBeskrivning
Flatvävd matta från D-sign. De tvättade elementen i underbart kontrasterande färger är kännetecknet för vintagemattan.
Mattan passar med moderna och eleganta möbler, men fungerar lika bra i klassiska inredningsstilar. Det högkvalitativa materialet och det utmärkta utförandet säkerställer maximal komfort. Mattan är av hög kvalitet och kännetecknas också av hög hållbarhet, enkelt underhåll och hållbar färgintensitet. Uppmärksamheten på detaljer gör denna handgjorda matta så speciell. Varje bit är unik - resultatet av ett professionellt manuellt arbete.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Bomull/Polyester/Chenille
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Bomull/Polyester/Chenille
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48812101 |
| Färg | Sand |
| Mått | 150x80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 150 cm |
| Material | Bomull/Polyester |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| EAN-nr | 7350115023085 |


