Handvävd matta D-sign Vennastone Thag160x230 cm, Melon
4 295 kr
3 575 krSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Melon
Mått (cm):
230x160

Vennastone Thag
160x230 cm, Melon
3 575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
D-signBeskrivning
Dekorativ vintagematta från D-sign. Denna matta passar in i alla inredningsstilar.
Den dekorativa vintagemattan ser lika harmonisk ut i moderna inredningsstilar som den gör tillsammans med rustika och klassiska möbler. Materialet är slitstarkt och lättskött, vilket gör mattan optimal för välanvända rum. Möbler tillverkade av trä, polerade i högglans eller med en elegant design kan idealiskt kombineras med mattan. Med andra dekorationer i vintagestil, som kuddar eller poufor, skapar du en mysig helhetsbild i rummet.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Mikropolyester
- Material Baksida: Latex/Bomullsblandning
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Mikropolyester
- Material Baksida: Latex/Bomullsblandning
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48805413 |
| Färg | Melon |
| Mått | 230x160 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Mikrofiberpolyester |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Tjocklek | 1,4 cm |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7350115003001 |




