Handvävd matta D-sign Warlu New120x170 cm, Blå
2 695 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå
Mått (cm):
170x120
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta från D-sign med hög lugg. Denna handgjorda matta är underbart mjuk och garanterar en mysig känsla under dina fötter.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta från D-sign med hög lugg. Denna handgjorda matta är underbart mjuk och garanterar en mysig känsla under dina fötter.
Det supermjuka polyester-mikrogarnet skapar en fluffig yta som är både slitstark och lättskött. Med denna matta förbättrar du din inredning visuellt och skapar en mysig atmosfär. Mattan ser särskilt bra ut på svala trägolv eller plattor, vare sig det är framför spisen, som en sängmatta eller under matbordet. Tack vare sin robusthet kan mattan användas optimalt i välanvända rum. Mattan kan också placeras i rum med golvvärme.
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48758024 |
| Färg | Blå |
| Mått | 170x120 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 4 cm |
| EAN-nr | 7350115027625 |


