Beskrivning
Handvävd matta från House Nordic i silver flatvävd. Material: 80% Polyester/20% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Färg | Silver |
| Mått | 160x230, 200x300 cm |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 230, 300 cm |
| Material | Bomull/Polyester |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Serie | Michigan |
| Form | Rektangulär |
| Montering | Nej |

