Handvävd Matta Venture Home Jajru Ull
fr.5 399 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Jajru Ull
5 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Jajru är en handvävd, tjock ullmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Jajru är en handvävd, tjock ullmatta från Venture Home. För ökad säkerhet och komfort, använd en halkskyddsmatta som håller din matta på plats. Får ej tvättas, rengör eventuella fläckar med fuktig trasa utan medel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Ljusgrå |
| Mått | 200x300, 250x350 cm |
| Bredd | 200, 250 cm |
| Längd | 300, 350 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Handvävd matta |
| Serie | Jajru |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 2 cm |
