Handvävd Matta Venture Home Nico
fr.305 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nico
305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matta Nico i handvävd beige bomull med flätade detaljer ger en ombonad känsla till rummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grå, Off White |
| Mått | 160x230, 200x300, 80x250 cm |
| Bredd | 80, 160, 200 cm |
| Längd | 230, 250, 300 cm |
| Material | Bomull |
| Produkttyp | Bomullsmatta |
| Serie | Nico |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| Användningsområde | Inomhus |

