Handvävd Ullmatta InHouse Group Ibiza160x230 cm
6 695 kr
6 025 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ibiza är en mönstrad matta i ull. Mattan har ett enkelt men effektfullt, multifärgat mönster i varma och dova färgtoner. En handvävd matta i fin kvalitét som ger färg åt vardagsrummet eller matplatsen.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Ibiza är en mönstrad matta i ull. Mattan har ett enkelt men effektfullt, multifärgat mönster i varma och dova färgtoner. En handvävd matta i fin kvalitét som ger färg åt vardagsrummet eller matplatsen.
Tvättråd
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 113792 |
| Färg | Flerfärgad |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Handvävd matta |
| Serie | Ibiza |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 15 mm |
| EAN-nr | 7319552676926 |

