
Ullmatta Venture HomeJajru
fr.6 535 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Mått (cm)
Beskrivning
Ullmatta Jajru från Venture Home är en mattdröm för alla inredningsgurus!
Den här exklusivt tjocka ullmattan i ett vackert färgskiftande mönster med krämig vit nyans är både modern och pampig.
Den här exklusivt tjocka ullmattan i ett vackert färgskiftande mönster med krämig vit nyans är både modern och pampig.
Mattserien Jajru erbjuder dig handvävda ullmattor med en teknik som ger mattan en härlig knut-textur med stor komfort att gå på.
Materialet känns både lyxigt och medför flera attraktiva egenskaper - robust, slitstarkt och praktiskt! Placera intill soffgruppen eller i sovrummet och njut av en hemtrevlig och ombonad atmosfär!
Materialet känns både lyxigt och medför flera attraktiva egenskaper - robust, slitstarkt och praktiskt! Placera intill soffgruppen eller i sovrummet och njut av en hemtrevlig och ombonad atmosfär!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Mått | 160x230, 200x300, 250x350 cm |
| Bredd | 160, 200, 250 cm |
| Längd | 230, 300, 350 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Serie | Jajru |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tjocklek | 3 cm |
