Viskosmatta Venture Home Boston240x240
3 870 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
240x240 cm
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En modern och slitstark viskosmatta av fantastisk kvalitet! Mattserien Boston erbjuder viskosmattor i olika storlekar, tillverkade av viskos på ovansidan och bomull undertill. Det tåliga materialet har en elegant glans som ger en exklusiv känsla till rummet. Mattans rektangulära form och behagliga beige/vita nyans gör den enkel att matcha med övrig inredning och passar lika bra till soffgruppen som under sängen. Mattan har en tät lugg med en vit kant i mönstret som ramar in mattans former. Låt mattan ombona övrig inredning och njut av ett mysigt tillskott i rummet!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En modern och slitstark viskosmatta av fantastisk kvalitet! Mattserien Boston erbjuder viskosmattor i olika storlekar, tillverkade av viskos på ovansidan och bomull undertill. Det tåliga materialet har en elegant glans som ger en exklusiv känsla till rummet. Mattans rektangulära form och behagliga beige/vita nyans gör den enkel att matcha med övrig inredning och passar lika bra till soffgruppen som under sängen. Mattan har en tät lugg med en vit kant i mönstret som ramar in mattans former. Låt mattan ombona övrig inredning och njut av ett mysigt tillskott i rummet!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 16076-111 |
| Färg | Vit |
| Mått | 240x240 cm |
| Bredd | 240 cm |
| Längd | 240 cm |
| Material | Viskos |
| Typ | Viskosmatta |
| Serie | Boston |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,3 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206969132 |





