Orientalisk matta D-sign Naple
fr.895 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Naple
895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
D-signBeskrivning
Naple är en matta från D-sign i orientaliskt mönster och vackra färger.
Mattor tillverkade av polypropen är slitstarka och mjuka att gå på. Dammsug mattan regelbundet och rotera den då och då för att minska slitage så att den håller i många år.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
OBS! Notera att bilden kan visa en matta i ett annat mått än det angivna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Beige/Mörkröd, Ivory/Mörkröd, Mörkröd/Ivory, Svart/Beige |
| Mått | 120x170, 160x230 cm |
| Bredd | 120, 160 cm |
| Längd | 170, 230 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Orientalisk matta |
| Serie | Naple |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,5 cm |

