Orientalisk Matta House Nordic Havana RektangelBlå
1 299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blå
Beskrivning
Matta från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981255 |
| Färg | Blå |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Polyester/Chenille |
| Produkttyp | Orientalisk matta |
| Serie | Havana |
| Montering | Nej |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 5713917004164 |





