Orientalisk Matta House Nordic Havana Rund
fr.1 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Havana Rund
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Rund matta från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Blå, Blå/Orange, Svart/Vit |
| Bredd | 200 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Polyester/Chenille |
| Typ | Orientalisk matta |
| Serie | Havana |
| Form | Rund |
| Montering | Nej |

