Orientalisk Matta House Nordic Havana RundSvart/Vit
1 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Vit
Beskrivning
Rund matta från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3981280 |
| Färg | Svart/Vit |
| Bredd | 200 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Polyester/Chenille |
| Typ | Orientalisk matta |
| Serie | Havana |
| Montering | Nej |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 5713917018260 |

