Orientalisk Matta KM Carpets Casablanca KashanRöd, 160x230 cm
1 249 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
Mått (cm):
160x230
Beskrivning
Casablanca Kashan från KM Carpets är en matta med orientaliskt mönster i 100% viskos.
Tvättråd
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Dammsug mattan regelbundet. Avlägsna fläckar med en lätt fuktad, ljus bomullstrasa. För tvätt av hela mattan rekommenderas plantvätt utförd av kunnig fackman.
OBS! Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Art.Nr. | 80093 |
| Färg | Röd |
| Mått | 160x230 cm |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Viskos |
| Produkttyp | Orientalisk matta |
| Serie | Casablanca |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| EAN-nr | 7340124780093 |



