Persisk Matta Arkiio Anbaran Kelim 108x195
1 649 kr
30 dagars prisgaranti

Anbaran Kelim 108x195
1 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Handknuten persisk matta från Arkiio. Kelim Creme/Grå 108x195 cm
Specifikationer
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Anbaran
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 30-60
- Derrisull och örtfärgämne
- Ursprung: Iran, Anbaran
- Varp: Ull
- Lugg: Ull
- Ålder: 30-60
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | 752044 |
| Färg | Flerfärgad |
| Mått | 195x108 cm |
| Bredd | 108 cm |
| Längd | 195 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Persisk matta |
| Stil | Orientalisk |
| Höjd | 6 mm |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7350115053112 |


