Flatvävd Matta InHouse Group Botany
1 495 kr
1 359 krSänkt pris!Spara 136 kr
30 dagars prisgaranti

Botany
1 359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Botany är en mjuk matta med en fint blommönster i härliga multifärger med en mörk botten. Mattans utseende förändras beroende på hur ljuset faller på den, vänd gärna mattan för att få färgerna på bästa sätt. Botany är av fin kvalitet och mattans livliga mönster gör att den blir en fin inredningsdetalj i hemmet.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Botany är en mjuk matta med en fint blommönster i härliga multifärger med en mörk botten. Mattans utseende förändras beroende på hur ljuset faller på den, vänd gärna mattan för att få färgerna på bästa sätt. Botany är av fin kvalitet och mattans livliga mönster gör att den blir en fin inredningsdetalj i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 118913 |
| Färg | Flerfärgad |
| Mått | 160x160 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Flatvävd matta |
| Serie | Botany |
| Form | Rund |
| Bredd | 160 cm |
| EAN-nr | 7319552707002 |



