Patchworkmatta Flair Rugs Collage 60x230 Ull
fr.1 909 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Collage 60x230 Ull
1 909 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Exklusiv matta Collage från Flair Rugs. Handgjord matta med slående design. Idealisk för ett modernt hem. Tillverkad av ull. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Exklusiv matta Collage från Flair Rugs. Handgjord matta med slående design. Idealisk för ett modernt hem. Tillverkad av ull. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Färg | Flerfärgad, Orange/Beige |
| Mått | 60x230 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 230 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Ullmatta |
| Mönster | Block |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |
