Patchworkmatta Flair Rugs Patchwork Chenille
fr.1 759 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Patchwork Chenille
1 759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Matta Patchwork Chenille från Flair Rugs. En lyxig soft-touch matta tillverkad med en blandning av polyester-, akryl- och bomullsgarn. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Matta Patchwork Chenille från Flair Rugs. En lyxig soft-touch matta tillverkad med en blandning av polyester-, akryl- och bomullsgarn. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Färg | Orange |
| Mått | 120x170, 155x230 cm |
| Bredd | 120, 155 cm |
| Längd | 170, 230 cm |
| Utförande | Maskinvävd |
| Material | Akryl/Bomull/Polyester |
| Typ | Patchworkmatta |
| Mönster | Traditionell |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 2 mm |
