Patchworkmatta KM Carpets Patchwork
fr.909 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Patchwork
909 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta Patchwork från KM Carpets multi är en snygg patchworkmatta. Mattan har en multifärgad bottenfärg med tryckt mönster i olika toner. Mattans kanter pryds utav en sydd langettering som består av riktiga stygn i matchande ton, vilket ger en exklusiv och lyxig känsla.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Matta Patchwork från KM Carpets multi är en snygg patchworkmatta. Mattan har en multifärgad bottenfärg med tryckt mönster i olika toner. Mattans kanter pryds utav en sydd langettering som består av riktiga stygn i matchande ton, vilket ger en exklusiv och lyxig känsla.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Färg | Flerfärgad |
| Mått | 160x230, 200x290, 240x330, 300x400, 80x300 cm |
| Bredd | 80, 160, 200, 240, 300 cm |
| Längd | 230, 290, 300, 330, 400 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Patchworkmatta |
| Serie | Patchwork |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,9 cm |



